Vouchery na prezent to od jakiegoś czasu świetny pomysł na obdarowanie bliskiej osoby. Dzięki nim możemy bowiem sprezentować upragnioną usługę, a nie tylko materialną rzecz. Oprócz najpopularniejszych voucherów na zakupy w danym sklepie, można również kupić voucher na wejście do kina, do kosmetyczki, sauny albo voucher na prezent całkowicie ekstremalny. Dla niektórych będzie to skok ze spadochronu lub na bungee, a dla innych voucher na przejazd sportowym samochodem. Prezenty motoryzacyjne szczególnie docenią mężczyźni i zapaleni kierowcy. W końcu kto z nas nie marzył za młodu o przejażdżce sportowym samochodem?

Prezent pod choinkę dla męża

Wybór prezentu pod choinkę dla męża może być problematyczny. Czasem ciężko wymyślić coś nietypowego, czego już nie podarowaliśmy w ciągu kilku ostatnich lat. Pamiętajmy, że okazji na kupno prezentu dla męża jest w roku więcej, co na pewno nie ułatwia sprawy. Voucher na prezent motoryzacyjny może być więc ciekawą odskocznią od tradycyjnych podarków. Co mamy w takim razie do wyboru? Najpopularniejszym prezentem motoryzacyjnym jest chyba voucher na przejazd sportowym samochodem. Dzięki niemu można wykonać kilka okrążeń wybranym pojazdem. Wszystko to w asyście profesjonalnego instruktora jazdy. Taki ekstremalny prezent pozwala na własnej skórze poczuć moc sportowego samochodu. Nie jest to jednak jedyny motoryzacyjny prezent pod choinkę dla męża. Jeśli z jakiegoś powodu często zdarza mu się prowadzić w pracy samochód, a podczas urlopu jeździcie jeszcze więcej, wtedy świetnym pomysłem będzie voucher na kurs bezpiecznej jazdy. Taki prezent motoryzacyjny pozwoli na zwiększenie umiejętności z zakresu prowadzenia samochodu i zachowania na drodze w sytuacji niebezpiecznej. 

Ekstremalny prezent dla kierowcy

Oprócz wszystkich powyższych prezentów istnieją również inne prezenty motoryzacyjne. O ile przejazd sportowym samochodem jest dość uniwersalnym prezentem, tak kurs bezpiecznej jazdy nie sprawdzi się u profesjonalnych kierowców. Dla takich osób polecamy zakup szkolenia z doskonalenia technik jazdy. Jest to zaawansowana wersja kursu bezpiecznej jazdy. Dzięki takiemu szkoleniu można wytrenować odpowiednie reakcje, które przełożą się na bezpieczeństwo codziennej jazdy. Taki prezent dla kierowcy będzie również świetnym pomysłem dla osób przygotowujących się do startu w zawodach.

Prezent motoryzacyjny dla kobiet

Mężczyźni nie są jedyną grupą docelową, jeśli chodzi o prezenty motoryzacyjne. Trzeba jednak przyznać, że są oni w zdecydowanej większości. Co więc z prezentami motoryzacyjnymi dla kobiet? Niektóre firmy oferują szkolenia z bezpiecznej jazdy dostosowane specjalnie pod płeć piękną. Poruszane w nich zagadnienia są przedstawiane w gronie wyłącznie kobiecym, co na pewno wpływa na atmosferę i szybkość przyswajania wiedzy.